Elektronická výměna dokladů se společností Pilulka Lékárny (Pilulka.cz)

Společnost Pilulka Lékárny (dále Pilulka.cz) preferuje pro výměnu objednávek, dodacích listů a faktur se svými dodavateli strukturovanou elektronickou podobu těchto dokladů.

Díky tomu bude možné dosáhnout rychlejšího a přesnějšího přenosu dokladů, jejich automatického zpracování a odbourání chyb, které vznikají při ruční práci s daty.

100% přehled a jistota doručení dokladů

Všechny doklady najdete a vyřídíte na jednom místě. Spolehlivé a bezpečné doručení dokladů.

Rychlá zpětná vazba – víte, co se s doklady děje. Možnost integrace do vlastního systému – jednoduchý přechod na EDI.

Máte již podepsanou smlouvu s Pilulka.cz? 

Dalším krokem je nastavení vzájemné výměny obchodních a logistických dokladů. Pro výměnu dokladů ve strukturovaném elektronickém formátu si můžete vybrat mezi internetovým webEDI portálem (v případě, že nemáte EDI zprovozněno), nebo využít vaše stávající EDI řešení a připojit se do Pilulka.cz přes ně.

Co je EDI?

EDI, tedy elektronická výměna dat (Electronic Data Interchange), je moderní způsob komunikace mezi obchodními partnery, při které dochází k výměně obchodních, logistických a jiných dokumentů (např. objednávek, dodacích listů, faktur a dalších) elektronicky ve strukturovaných formátech. Už žádné PDF odeslané e-mailem. Tyto formáty jsou informační podnikové systémy (ERP) schopny načíst automaticky bez nutnosti ručního přepisování. Výměna těchto zpráv probíhá obvykle přes zabezpečené komunikační kanály s vysokou mírou zpětné vazby.

Kontakty pro dodavatele Pilulka.cz

Poskytovatel služeb EDI komunikace pro Pilulka.cz je společnost GRiT, která zajišťuje komplexní servis, včetně zapojování dodavatelů.

Zákaznická podpora GRiT

e-mail: podpora.orion@grit.cz
tel.: +420 553 610 317

Registrace pro zahájení EDI komunikace

Základní informace

Kontaktní informace zodpovědných zástupců

Chcete se registrovat do portálu pro elektronickou výměnu dokladů?

Následující část dotazníku vyplňujte pouze v případě, máte-li již zprovozněno EDI řešení.

GLN (EAN) kód je identifikační číslo, které přiděluje národní organizace GS1. Pokud označujete zboží EAN kódy, již toto číslo máte zřízeno. V některých výjimečných případech není nutné žádat o EAN kód.

Pilulka.cz zpracovává s pomocí EDI objednávky (ORDERS) a jejich potvrzení, dodací listy (DESADV) a faktury (INVOIC).

CONTRL (Syntax and Service Report)
Příjemce EDI zpráv pomocí CONTRL informuje odesílatele o přijetí zásilky (Interchange) a její syntaktické správnosti. Zprávou CONTRL příjemce potvrzuje nebo zamítá přijatou zásilku, zprávu nebo funkční skupinu zpráv.

APERAK (Application Error and Acknowledgement Message)
Potvrzení o převzetí EDI zprávy informačním systémem kupujícího. Zprávu APERAK posílá kupující prodávajícímu jako odpověď na přijetí EDI zprávy. Zpráva informuje o úspěšném zpracování nebo o chybě při zpracování EDI zprávy informačním systémem kupujícího.

Děkujeme za váš zájem, budeme vás brzy kontaktovat.
Stala se chyba. Zkuste to prosím znovu.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.